İade, İptal ve Değişim
 • 1. İade Politika ve Prosedürleriniz Nelerdir?

  1- Müşterilerimizin memnuniyeti ve beklentileri bizim için önemlidir. Herhangi bir nedenle siparişinizden memnun kalmazsanız ürünlerinizi; orjinal ambalajında, kullanılmamış , etiketleri çıkarılmamış ve tekrar satılabilir özelliği kaybolmamış , yıkama , ütüleme ve terzi işlemi görmemiş olması koşuluyla size teslim tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.

  2- Plaj grubu ürünlerinde sağlık ve hijyen nedeniyle değişim ve iadesi gerçekleştirilmemektedir .

  3- Abiye grubu ürünlerde iade süresi size teslim tarihinden itibaren 1 gündür .(Teslim tarihinden itibaren 24 saat içerisinde kargoya verilmesi gerekmektedir.)

 • 2. Nasıl İade Talebi Oluşturabilirim ?

  1-Üyeyseniz ; üyeliğiniz üzerinden sitemize giriş yapmalı ve hesabım kısmından ''siparişlerim'' sayfasına giriş yapmalısınız . İade etmek istediğiniz siparişin X butonuna tıklayarak gelen formdaki ilgili alanları doldurup iade talebinde bulunabilirsiniz.

  2- Üye değilseniz ; 0850 466 58 58 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak ya da 0531 394 08 44 numaralı whapsapp destek hattımızdan iade talebi oluşturabilirsiniz.

 • 3. Hangi Ürünleri İade Edebilirim ?

  Plaj grubu ürünleri haricindeki tüm ürünler için iade talebi oluşturabilirsiniz.

 • 4. İade Süreciniz Nasıl İşlemektedir?

  1- Üyeyseniz; hesabınızdan iade talebi oluşturduktan sonra 24 saat içerinde müşteri hizmetlerimiz sizinle iletişime geçecek ve gerekli kargo bilgileriyle iade kodunu sizinle paylaşacaktır. Bu iade kodu ile belirtilen şartlarda iade etmek istediğiniz ürününüzü tarafımıza göndermelisiniz.İadeniz depomuza ulaştığında gerekli birimler tarafından iadeye engel bir durum olup olmadığı incelenir ve 48 saat içerisinde sizinle iletişime geçilir.

  2- Üye değilseniz; 0850 466 58 58 numaralı müşteri hizmetlerimizden ya da 0531 394 08 44 numaralı whatsapp destek hattımızdan iletişme geçerek müşteri temsilcilerimizden gerekli kargo bilgilerini ve iade kodunu alarak talep oluşturunuz. İade etmek istediğiniz ürünler depomuza ulaştığında iadeye engel bir durum yok ise ; kapıda ödeme ile alınmış siparişlerin iadesi için tarafımıza iletmiş olduğunuz İban bilgilerine en geç 3 iş günü içerisinde ürünün ücret iadesi gerçekleştirilir. Site üzerinden kartla yapılan alışverişler için ,ürün depomuza ulaştığında iadeye engel bir durum yok ise sitemiz üzerinden yapmış oldugunuz kartınıza en geç 3 iş günü içerisinde (bankanıza bağlı olarak bu süre değişkenlik gösterebilir) ürünün ücret iadesi gerçekleştirilir.

 • 5. İade Ettiğim Ürünlerin Takibini Nasıl Yapabilirim ?

 • 6. İade Ücretim Ne Kadar Sürede Hesabıma Yansır?

  1- Kapıda ödeme olarak satın aldığınız siparişinizin iadesi için ürün depomuza ulaştıktan sonra gerekli birimler tarafından incelenir ve 24 saat içerisinde sizinle iletişime geçilerek tarafımaza ileteceğiniz İban bilgilerine 3 iş günü içerisinde ürünün ücret iadesi gerçekleştirilir .

  2- Kredi kartı seçeneğiyle satın aldığınız siparişlerin iadesi için ürün depomuza ulaştıktan sonra gerekli birimler tarafından incelenir ve yine sitemiz üzerinden alışveriş yapmış olduğunuz kartınıza 3 iş günü (Bankanıza bağlı olarak bu süre değişkenlik gösterebilir) ürünün ücret iadesi gerçekleştirilir.

 • 7. Siparişimi İptal Ettim Kargo Ücretim İade Edilir mi ?

  1- Siparişiniz kargo firmasına teslim edilmeden önce iptal talebinde bulunduysanız kargo ücreti dahil edilerek siparişinizin toplam tutarı iade edilir.

  2- Siparişiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra iptal talebinde bulunduysanız kargo ücreti iade edilemez.

 • 8. Ürün Değişimi ve Şartları Nelerdir?

  1- Üyeyseniz ; üyeliğiniz üzerinden sitemize giriş yapmalı ve hesabım kısmından ''siparişlerim '' sayfasına giriş yapmalısınız . iade etemk istediğiniz siparişin X butonuna tıklayarak gelen formdaki ilgili alanları doldurup iade talebinde bulunmalısınız. iade talep formunda iade açıklama kısmına ürünü değiştirmek istediğiniz ürünün renk ve beden bilgilerini yazarak değişim talebi oluşturabilirsiniz .

  2- Üye değilseniz ; 0850 466 58 58 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak ya da 0531 394 08 44 numaralı whatsapp destek hattımızdan bizimle iletişime geçerek değişim talebi oluşturabilirsiniz.

  3- Aynı ürün grubunda renk ve beden değişimi yapılmaktadır. Farklı ürün gruplarıyla değişim sağlanmamaktadır.

  4- Değişim talebinizin kabul edilmesi için ürünleri size teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde orjinal ambalajında , kullanılmamış , etiketi çıkartılmamış , tekrar satılabilir özelliğini kaybetmemiş , ütü ve yıkama yapılmamış , herhangi bir terzi işlemi görmemiş olması koşuluyla tarafımıza ulaştırmanız gerekmektedir.

 • 9. Siparişimi Nasıl İptal Edebilirim ?

  Kargoya teslim edilmemiş siparşlerinizin iptali için 0850 466 58 58 numaralı müşteri hizmetlerimizden ya da 0531 394 08 44 numaralı whatsapp destek hattımızdan bizlere ulaşarak iptal edebilirsiniz.

Yardım mı lazım? Bizi arayın! 0(850) 466 58 58
Whatsapp ile Destek 0(531) 394 08 44
E-Posta ile Destek destek@modamelis.com
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.