Tükendi
AKER

İpek Krep Saten Eşarp Yaz 2022-5737701

Ürün Kodu : ESP.22.AKR.0017-351
649,90 TL
Sepette %15 İndirim!

Ürün Bilgileri

Kumaş Özelliği %100 İpek Ölçüleri : 90X90 cm

İpek Nedir ?
Biz Aker ailesi olarak dünyanın en kaliteli ipeklerini kullanarak eşarp üretiyoruz. İpek böcekleri küçük bir tırtıl olarak hayata başlarlar büyürler ve büyük emekler harcayarak kendilerine bir koza örerler. İpekten bir koza İpek böceğinin ördüğü kozadan elde edilen ve iplik haline getirilerek dokumacılıkta kullanılan, çok ince, esnek ve parlak tel.


İpek neden kullanılmalı ?
Bu kumaş türleri zarif, narin ve şık bir görünüm için kullanılır. Kısa süreli yağmurlarda su tutmama özelliğine sahiptir. Aynı zaman da kirleri büyük oranda tutmadığı için kirlendiğinde yıkanarak çabuk temizlenir. İpek eşarplarımız nano teknoloji ürünü kapsüller , kullandıkça aktif hale gelerek lavanta kokusu yayar. İpek ürünlerimiz üretimde zararlı boya ve kimyasalların kullanılmadığını belgeleyen Oeko-Tex sertifikasına sahiptir.


İpek Yıkama Nasıl Yapılmalı ?
İpek eşarplar kullanılırken kuru temizleme tercih edilmelidir. Kuru temizlemeyi tercih etmeyenler içinse bilinmesi gereken ilk husus ipek eşarbın asla makinede yıkanmayacağıdır. İpek eşarp; soğuk su ve özel ipek şampuanı ile diğer çamaşırlardan ayrı olarak elde yıkanır. Asla çitilenmez, uzun süre suda tutulmaz ve asla sıkılmaz. Ev içinde bir havlu üzerine serilerek ( yatay bir şekilde ) kurutulur. İpek eşarp; asla direkt güneş ışığında bırakılmaz.

İade & Teslimat

Yorumlar

Beden Tablosu
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.