Çağrı Merkezi: 0 850 466 58 58

Blog

Tesettür Elbise Modellerinde Nelere Dikkat Edilmelidir?
Tesettür Elbise Modellerinde Nelere Dikkat Edilmelidir?
Tesettür giyim tarzını benimsemiş olan Müslüman kadınların vazgeçilmez kıyafet seçimleri arasında tesettür elbise modelleri bulunmaktadır. Bu tip elbiseler günlük giyime göre, özel bir davete katılma durumunda tesettür abiye elbise ihtiyacına göre ya da spor giyime uygun olacak elbise tarzlarına göre değişiklik gösterebilmektedir.
Başörtü Modelleri Nelerdir?
Başörtü Modelleri Nelerdir?
Tesettür giyim tarzını tercih eden kadınların, kıyafet alışkanlıklarının vazgeçilmez olan parçası pek tabii ki başörtüleridir. Başörtü modelleri her geçen gün farklılaşıp; pek çok renk ve çeşitte bulunabildiğinden kadınlar da bu alanda oldukça şanslı olup günlük tarzlarına göre farklı başörtüleri kullanabilmektedirler.
Tesettür Giyim Hakkında Bilmedikleriniz
Tesettür Giyim Hakkında Bilmedikleriniz
Türk Dil Kurumu, tesettür sözcüğünü kadınların kapalı bir biçimde giyinmesi olarak tanımlamaktadır. Kısacası tesettür, vücudu örtmek anlamına gelmektedir. Dini kurallar gereği bedenlerini örtmeyi tercih eden kadınlar tesettür giyim ürünlerini tercih ederler. Tesettür giyim, eşarp, şal, etek, elbise, tunik, palto ve pardesü gibi tekstil ürünlerinden oluşur. Bugün hemen her kıyafet, tesettüre uygun bir biçimde üretilebilmektedir.
Tesettür Eşofman Modeli Seçimi
Tesettür Eşofman Modeli Seçimi
Spor yaparken en çok vücudumuzun giydiğimiz kıyafetler içerisindeki rahatlığına önem veririz. Tesettür eşofman modelleri ile spor yaparken kendinizi hem rahat hissedebilir hem de keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Tesettür eşofman giyiminde hem spor salonlarında hem de dışarıda rahatça sporunuzu yapabilir, keyifli yürüyüşler gerçekleştirip formunuzu koruyabilirsiniz.
Kışlık Kadın Mont ve Ceketler Kış Aylarının Vazgeçilmezi
Kışlık Kadın Mont ve Ceketler Kış Aylarının Vazgeçilmezi
İçimizi ısıtan sıcak yaz günleri artık geride kaldı. Soğukların kendini iyiden iyiye hissettirdiği şu günlerde, belki de en çok ihtiyaç duyduğumuz eşyaların başında mont ve ceketgeliyor. Kendinizi soğuk havalardan koruyacak şık ve güzel bir mont arıyorsanız aynı anda birçok farklı noktaya dikkat etmeniz gerekir. Sadece görselliği değil aynı zamanda işlevselliği de düşünmeniz, hastalıklara davetiye çıkarmamak için son derece önemlidir.
Başörtüsü Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?
Başörtüsü Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?
Kadınlar için bir örtünme aksesuarı olan başörtüsü, saç, boyun ve baş gibi vücudun belirli bölümlerini örtmek için kullanılır. Tesettür giyiminin olmazsa olmaz parçalarından biri olan başörtüsü, tekstil teknolojisinin gelişmesi ve ürünlerin çeşitlenmesi ile farklı renk ve modellerde üretilir hale gelmiştir. Bugün birçok başörtüsü modeli her yaştan kadınlar tarafından tercih edilmekte ve kullanılmaktadır.
Tesettür Pardesü Arayanlara Bazı Tavsiyeler
Tesettür Pardesü Arayanlara Bazı Tavsiyeler
Tesettür pardesü arayanlar için, arayış süreçlerini kolaylaştıracak bir yazı hazırladık. Bu yazıda öncelikle “pardesü nedir?” ve işlevleri nelerdir sorularını cevaplayacağız. Tesettürlü kadınların hayatında büyük bir öneme sahip pardesüleri gelin birlikte daha yakından inceleyelim.
Tesettür Giyim Modası
Tesettür Giyim Modası
Tesettür giyim tarzına uygun olarak ilk akla gelen uzun pardösüler, uzun etekler, paltolar, şallar, vücuda yapışmayacak şekilde üretilen gömlekler, pantolonlar ve diğer üst giyimlerdir. Bahsettiğimiz bu moda seneler içerisinde çok büyük aşamalar kaydetmiş, günümüz şartlarında tesettür giyim modası alanında pek çok seçeneği bünyesinde barındıran çok sayıda marka piyasada kendisine yer edinmiştir.
Tesettür Abiye ile Özel Günlerde Şıklık Mümkün
Tesettür Abiye ile Özel Günlerde Şıklık Mümkün
Her sezon yeni trendlerin ortaya çıkarıldığı tesettür giyim modasında; kadınların heyecanla hazırlandığı düğün ve nişan konseptlerine uygun olabilecek pek çok çeşit tesettür abiye modeli bulunmaktadır.