• Haziran 23, 2020

  Tesettür giyim denince akla ilk gelen tesettür elbise modelleridir. Şık görünüm sergilemenin yanı sıra uyumlu bir alt üst takım kıyafeti ayarlama derdinden de bayanları kurtaran ve rahatlatan tesettür uzun elbise modelleri yılın trendleriyle tüm ilgileri üzerine çekmektedir.

  Tesettür Elbise, Tesettür Elbise Modelleri, Tesettür Elbise Modelleri 2020
 • Haziran 23, 2020

  Kullanılışı ve rahatlığı açısından çok tercih edilen tesettür modelleri yeni trendleriyle daha çok ilgi çekiyor. Muhafazakâr yaşamayı tercih eden bayanlar, kıyafetlerinin kapalı ve uzun olmasının yanı sıra şık ve güzel bir görünüme sahip olmasına da önem verdiği için aradıkları tarza en uygun olan kıyafetler tesettür modelleri ile ortaya çıkıyor.

  tesettür giyim, Tesettür Giyim Modelleri 2020
 • Haziran 04, 2020

  Tesettür abiye elbise modelleri son zamanlarda oldukça şık tasarımlarla karşımıza çıkmaktadır. Tesettür elbiselerde en önemli unsur, rahat kesimlere sahip olmasıdır. Vücuda oturmayan yapısı ile hareket rahatlığı sağlaması, yaşamın her alanında kullanımını kolaylaştırmaktadır.

  Tesettür Abiye
 • Haziran 04, 2020

  Tesettür düğmeli kap modelleri trendi son yıllarda yükselişe geçmiş durumdadır. Tesettür giyinen kadınlar artık çok sınırlı kıyafetlere sahip değil. Farklı renk ve modellerde birbirinden güzel kap modelleri ile siz de tarzınıza bir renk ve özgünlük katabilirsiniz.

  Tesettür Kap Modelleri, Düğmeli Kap Modelleri
 • Haziran 03, 2020

  Tesettür Elbise Modelleri, günlük ve özel günlerde giymek üzere tasarlanarak üretilir. Tesettür elbiseler boydan olup tüm vücut hatlarını kapatacak şekilde hazırlanır. Son zamanlarda pek çok giyim markası tesettürlü bayanların daha şık ve modern giyinebilmesi için tüm uğraşlarını bu kıyafetler üzerine vermiştir.

  Tesettür Elbise, Tesettür Elbise Modelleri, Tesettür Elbise Modelleri 2020
 • Mayıs 21, 2020

  Tesettür giyimde en çok tercih edilen dış giyim ürün kategorilerinden birisi olan kap modeller her sezon, farklı tarz ve modalarla göstermektedir. 2020 yılı yaz aylarını yaşadığımız bu günlerde rahatlık ve şıklık arayan bayanların modamelis.com en çok ziyaret ettiği site olmuştur.

  tesettür kap modası 2020
 • Mayıs 21, 2020

  Giyim ürünleri hangi sektör olursa ilk aranan özellik her zaman rahatlıktır. Aldığımız ürünlerin bize rahatlık konusunda ve kalite konusunda sorun yaşatmasını istemeyiz. Tesettür giyimde eşofman alırken bayanların en önemli kriteri tabiki rahatlık ve terletme yapmamasıdır. 

  tesettür eşofman